Oprava a servis pre Huawei MediaPad 7

Má Váš Huawei MediaPad 7 rozbitý displej, pokazenú batériu, poškodený kryt alebo inú poruchu? Naši skúsení technici sa o váš Huawei MediaPad 7 postarajú - expresne a za najvýhodnejšiu cenu. Sme servis s dlhoročnými skúsenosťami, pre zákazníkov všetkých operátorov vykonávame záručné opravy telefónov značky Sony a pozáručné opravy všetkých značiek. Pre zákazníkov Orange Slovensko vykonávame záručné opravy smartfónov Apple iPhone a Samsung. Cena samotnej diagnostiky je 10€. Ak si zariadenie necháte u nás aj opraviť, diagnostiku máte zdarma!  
Oprava a servis Huawei MediaPad 7

Opravy a servis mobilu Huawei MediaPad 7 v Bratislave. Vaše zariadenie opravíme aj na počkanie a za najnižšie ceny na trhu! Našli ste u konkurencie lepšiu cenu za servis Huawei MediaPad 7? Kontaktujte nás a my pre Vás pripravíme lepšiu ponuku. Vaše zariadenie Huawei MediaPad 7 bude ako nové.

Cenu servisnej opravy Huawei MediaPad 7 nájdete v tabuľke. Všetky ceny sú uvedené s DPH

V tabuľke nájdete odhadovaný čas opráv pre zariadenie Huawei MediaPad 7. Berte prosím na vedomie, že čas opravy závisí od dostupnosti náhradných dielov pre Huawei MediaPad 7 a od aktuálnej vyťaženosti našich technikov.

V prípade dlhšieho trvania servisu Huawei MediaPad 7 Vám môžeme zabezpečiť náhradný telefón.

Nenašli ste Váš problém v cenníku? Kontaktujte nás. Vaše zariadenie Huawei MediaPad 7 opravíme expresne a výhodne!

Druh opravy Čas cena
Výmena displeja / dotykovej plochy 2 hod. na dotaz
Poškodenie kvapalinou cca 2 dni 25-45€
Softvérová vada, nahratie nového softvéru 60 min. 25-55€
Odblokovanie ochranného kódu 60 min. 15€
Odblokovanie Google konta cca 1 deň 35€
Zavrieť menu